projektant (konstrukcje stalowe) 63 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • obliczenia konstrukcji stalowych, el. konstrukcji głównej i drugorzędowej, poszycia oraz połaczeń,
  • optymalizacja konstrukcji,
  • bliska współpraca z liderami projektów w języku angielskim,
  • praca w programach RStab, Tekla Structures, Hilti, Idea Statica.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowym środowisku
  • wsparcie opiekuna wdrażającego w zakres powierzonych zadań
  • perspektywa rozwoju zawodowego zgodnie z planem szkoleń
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • skandynawska kultura pracy
  • koleżeńska atmosfera
  • dodatkowe świadczenia po okresie próbnym

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe techniczne (Wydział Budownictwa),
  2. doświadczenie minimum 5 lat w wykonywaniu obliczeń statycznych,
  3. udokumentowana znajomość zagadnień projektowania oraz wykonawstwa konstrukcji stalowych obiektów kubaturowych,
  4. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  5. komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie atutem,
  6. umiejętność efektywnej pracy w zespole, komunikatywność,
  7. chęć ciągłego uczenia się, elastyczność i otwartość na zmiany,
  8. nastawienie na cel i umiejętność dotrzymywania terminów,
  9. gotowość do sporadycznych zagranicznych wyjazdów służbowych.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres Antoniego Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław
Znajdź nas