PROJEKTANT- KONSTRUKTOR 9 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • samodzielne projektowanie konstrukcji drewnianej stolarki otworowej
  • sporządzanie kompletnej dokumentacji projektowej z uwzględnieniem rysunków wykonawczych i zestawień materiałowych
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • czynny udział w ustaleniach technicznych z kontrahentami i architektami
  • przygotowywanie produkcji do realizacji projektów
  • ścisła współpraca z Głównym Technologiem
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

Oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i rozwojowo-twórczą pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość pracy zdalnej

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe techniczne
  2. mile widziane doświadczenie na stanowisku projektanta
  3. umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej (w tym projektów budowlanych)
  4. biegła znajomość systemów wspomagania projektowania CAD, a w szczególności programów firmy Autodesk do projektowania 2D.
  5. znajomość programów Office: Excel, Word, Powerpoint, Outlook
  6. umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia, definiowania problemów i warunków ich rozwiązania
  7. umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  8. prawo jazdy kategorii B
  9. znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować