Projektant/Konstruktor CAD 176 wyświetleń8 aplikacji

Firma Wireless Instruments Sp. z o.o. powstała w 2010 roku z inicjatywy osób pracujących w branży IT od lat. Łączymy doświadczenie z kilku sekcji IT nastawionych na bezprzewodową komunikację w różnych systemach. Produkty Wireless Instruments Sp. z o.o. adresowane są przede wszystkim do operatorów telekomunikacyjnych, którzy szukają ergonomicznych i wszechstronnych produktów.
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami.
W związku ze zwiększoną ilością projektów i rozwojem organizacji zatrudnimy osoby na stanowisko
Projektant/Konstruktor CAD
do działu projektowego
Miejsce pracy: Iwiny k. Wrocławia(dojazd autobusem numer 110 )
Opis stanowiska:
• Konstruowanie elementów konstrukcji blaszanych
• Pisanie programów do plotera CNC
• Opracowywanie dokumentacji technicznej
• Tworzenie modeli 3D
• Współpraca z innymi działami firmy w zakresie opracowywanej dokumentacji
Wymagania:
• Umiejętność konstruowania z wykorzystaniem programów CAD/2D/3D (Autodesk Inventor, AutoCAD)
• Znajomość rysunku technicznego
• Obsługa pakietu Office
• Umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych, dokładność, spostrzegawczość
• Samodzielność przy wykonywaniu wytyczonych zadań
Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe lub student studiów zaocznych o kierunku technicznym.
• Doświadczenie w tworzeniu konstrukcji blaszanych.
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie 5000zł brutto
• Elastyczne godziny pracy
• Rozwój w stabilnej firmie w nowo powstałym budynku.
• Narzędzia konieczne do wykonywania zadań
• Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
• Liczne wyzwania i ciekawe projekty
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.)

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować