Projektant Organizacji Ruchu Drogowego 147 wyświetleń1 aplikacja

WTB Telecom Sp. z o.o. Sp. k. działa w branży Budownictwa telekomunikacyjnego oraz Inżynierii ruchu obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant Organizacji Ruchu Drogowego

Zakres obowiązków

Wykonywanie projektów organizacji ruchu drogowego

Udział w wizjach lokalnych

Prowadzenie uzgodnień projektowych w urzędach

Nadzór projektowy nad wykonywanymi inwestycjami

Oferujemy

pracę w młodym dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze;

zatrudnienie na umowę o pracę;

uczestnictwo w ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe.

Wymagania

doświadczenie w wykonywaniu projektów organizacji ruchu;

dobra znajomość programu Autocad, Ms Office;

prawo jazdy kat. B;

samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność.

mile widziane ukończone studia w kierunku Budownictwo Drogowe lub pokrewne (lub w trakcie).

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres plac Orląt Lwowskich, 20e
Znajdź nas