Projektant Sieci Telekomunikacyjnych 103 wyświetlenia2 aplikacje

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • planowanie oraz projektowanie sieci telekomunikacyjnych typu FTTX, HFC (CMTS), a także tworzenie dokumentacji technicznej

Na co (poza ciekawymi projektami dla międzynarodowych klientów oraz najnowszymi technologiami branżowymi) możesz u nas liczyć?

  • indywidualną ścieżkę rozwoju
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • kameralne i dobrze skomunikowane biuro (autobusy, tramwaje, stacja PKP Wrocław Grabiszyn)
  • kartę Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej (Enelmed lub Dolmed)

Czego potrzebujesz, żeby sprawdzić się w tej roli?

Projektowania sieci chętnie Cię nauczymy, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: telekomunikacja, elektronika lub pokrewne)
  • wysoki stopień komunikatywności oraz umiejętność budowania dobrych relacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • wysoką motywację do pracy oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Masz doświadczenie? Super! W szczególności przyda Ci się:

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami teleinformatycznymi, światłowodowymi oraz HFC i CMTS
  • znajomość narzędzi CAD i QGIS
  • doświadczenie w projektowaniu sieci telekomunikacyjnych

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas