Projektant w branży telekomunikacyjnej (k/m) 44 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

– Sporządzanie projektów technologicznych stacji bazowych (sieci 4G / 5G) w programie AutoCad
– Prowadzenie dokumentacji projektowej
– Sporządzanie list materiałowych
– Współpraca z konstruktorami oraz kierownikiem projektu

Oferujemy

– Wdrożenie oraz pakiet szkoleń wstępnych
– Praca z klientem niemieckojęzycznym
– Ciekawe projekty dla największych operatorów m.in. Vodafone, Telefonica
– Udostępnienie wszystkich niezbędnych narzędzi pracy
– Umowa o pracę na pełen etat wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
– Koleżeńska atmosfera pracy w srodowisku doswiadczonych inżynierów w rozwijajacej sie branży
– Dla zainteresowanych: Możliwość odbycia praktyki do uprawnień budowlanych

Wymagania

– Wyksztalcenie kierunkowe: telekomunikacja lub pokrewne
– Język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– Bardzo dobra znajomość oprogramowania CAD
– Umiejętność czytania rysunków technicznych, wizja przestrzenna
– Chęć nauki i rozwoju oraz motywacja do pracy z zagranicznym klientem

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego w języku polskim: +491623333729.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Budownictwo, Telekomunikacja
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres ul. Rędzińska 11, 54-106 Wrocław
Znajdź nas