R&D Stażysta – laborant 464 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie formuł i próbek produktów w oparciu o gotowe receptury
  • testowanie próbek zgodnie z przyjętą metodyką
  • testowanie surowców i opakowań
  • przygotowywanie próbek handlowych na podstawie gotowych formuł
  • asystowanie współpracownikom w przygotowywaniu partii laboratoryjnych i produkcyjnych
  • obsługa i kalibracja aparatury laboratoryjnej
  • utrzymywanie w odpowiednim stanie używanego sprzętu i wyposażenia, zgodnie z przyjętymi procedurami
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oferujemy

  • program bezpłatnych praktyk z możliwością zdobycia unikalnych doświadczeń
  • prace w renomowanym laboratorium R&D w Dzierżoniowie
  • dopłatę do dojazdów 800 zł brutto miesięcznie

Wymagania

  • wiedzę z zakresu chemicznego
  • chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • zaangażowanie
  • obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office
  • znajomość j. ang. na poziomie komunikatywnym

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Budownictwo, Chemia
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Strzegomska 2-4, 53-611 Wrocław
Znajdź nas