Referent ds. Zakupów 38 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • kontrola cen na fakturach zakupowych
  • prowadzenie zestawień: bieżącej analizy i archiwizacji cen surowca mięsnego, rozliczeń stanów w chłodni składowej, listy kwalifikowanych dostawców i analizy zgodności dostaw, ruchów magazynowych na opakowaniach zwrotnych, dokumentacji dostawców zgodnie z obowiązującymi standardami jakości.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w zakładzie w Ujeźdźcu Małym.
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy).
  • pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych, w tym: prywatna opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie pracownicze, bezpłatna stołówka dla pracowników, bony świąteczne, kasa zapomogowo- pożyczkowa, pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży.

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Arkusza Kalkulacyjnego Excel)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doskonałej organizacja pracy
  • sumienności, skrupulatności i odpowiedzialności w powierzanych zadaniach.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Ujeździec Mały 80 55-100 Trzebnica
Znajdź nas