Regionalny przedstawiciel techniczno – handlowy 98 wyświetleń1 aplikacja

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i wdrażanie nowych produktów

  • praca z klientami w określonym rynku Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie

  • wsparcie działań handlowych i marketingowych w wyznaczonym regionie

  • wsparcie klienta w procesie sprzedaży

  • planowanie i raportowanie wizyt

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań

  • negocjacje handlowe

  • prowadzenie prezentacji handlowych i technicznych

  • analiza potrzeb klienta

  • promocja produktów firmy

  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne / kierunkowe (elektrotechnika lub automatyka)

  • doświadczenie zawodowe w branży elektrotechnicznej, automatyki, elektroniki

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • ukierunkowanie na rozwój własny i firmy

  • znajomość j.angielskiego – komunikatywna

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w renomowanej Europejskiej firmie

  • miłą atmosferę pracy i wsparcie w regionie

  • home office

  • narzędzia niezbędne do osiągnięcia celu

  • samochód służbowy

  • wynagrodzenia oparte o system premiowy i motywacyjny

  • pakiety socjalne

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • profesjonalne szkolenia,

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas