HR Data Admin 117 wyświetleń

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Usprawnianie procesów administracyjnych w obszarze HR oraz systemów raportowania.
  • Przygotowywanie bieżących raportów oraz dokonywanie analizy.
  • Zarządzanie bazą danych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadach contractingu lub B2B.
  • Wynagrodzenie 7000-10000zł brutto (w zależności od doświadczenia i umiejętności)
  • Pakiet benefitów.
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń.
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

Idealnego kandydata wyróżnia:

  • Wykształcenie wyższe (lub student) – ekonometria, informatyka itp.
  • Zaawansowana znajomość Excela.
  • Umiejętność pisania makr.
  • Znajomość Visual Basic.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Chcesz pracować dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie?

Bądź częścią czegoś wielkiego. Obierz właściwy kierunek i dołącz do naszego zespołu!

Wyślij do nas swoje CV

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć tutaj:

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Uczniowska 26, 58-306 Wałbrzych
Znajdź nas