RZECZOZNAWCA MOBILNY MAJĄTKOWY 59 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • umawiania klientów na oględziny
  • wykonywanie oględzin z dojazdem do miejsca szkody, sporządzanie dokumentacji technicznej, zamieszczanie danych w systemie
  • wykonywanie oględzin zdalnie (bez dojazdu do miejsca oględzin) ,sporządzanie dokumentacji technicznej, zamieszczanie danych w systemie
  • ustalanie przyczyny powstania szkody
  • pozyskiwanie wymaganych dokumentów/zdjęć od Klientów
  • kwalifikacja uszkodzeń i wyliczanie wysokości szkody w programach eksperckich
  • kwalifikacja uszkodzeń na podstawie dokumentacjo fotograficznej
  • kontakt z innymi uczestnikami procesu: opiekunami spraw, rzeczoznawcami stacjonarnymi, rzeczoznawcami mobilnymi, koordynatorami zleceń
  • weryfikacja kosztorysów i faktur

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w dynamicznym środowisku renomowanej firmy ubezpieczeniowej
  • nowoczesny system wynagradzania z bardzo atrakcyjnym systemem premiowym
  • prywatną opiekę medyczną
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
  • niezbędne narzędzia pracy i programy eksperckie

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe – preferowane kierunki techniczne, budownictwo
  • znajomość programów eksperckich do obsługi szkód majątkowych (Norma, Zico)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i umiejętność pracy bezpośrednio z klientem
  • zaangażowanie, staranność i systematyczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy własnej

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!