Scheduling and Capacity Calculation Engineer/Manager 110 wyświetleń3 aplikacje

50Hertz Transmission GmbH jest Operatorem Systemu Przesyłowego działającym w północno-wschodniej części Niemiec, odpowiedzialnym za dostawę energii elektrycznej dla 18 milionów mieszkańców. Już dziś udział odnawialnych źródeł energii w naszej sieci wynosi 62%. Naszym celem jest osiągnięcie 100% w 2032 roku.

Aby spełnić tak ambitne cele potrzebujemy Twojego wsparcia w dziale Planowania Operacyjnego
w naszej siedzibie w Neuenhagen (Berlin) na stanowisku:

Scheduling and Capacity Calculation Engineer/Manager

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wystarczalności zasobów wytwórczych (Short Term Adequacy)
  • Monitorowanie grafików popytu i podaży energii elektrycznej (Scheduling)
  • Obliczanie zdolności przesyłowych (Core CCR – Capacity Calculation Regions)
  • Praca projektowa przy wdrażaniu nowych procesów na własnym stanowisku pracy

To oferujemy

  • Program wdrożeniowy, dzięki któremu jest to stanowisko dla Ciebie, zarówno jeśli jesteś bezpośrednio po studiach lub masz już kilka lat doświadczenia
  • Przewidywalny grafik pracy, dzięki któremu możesz zaplanować swój prywatny czas na wiele miesięcy do przodu.
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • Umowa na czas nieokreślony, 30 dni urlopu
  • U nas będziesz graczem transformacji energetycznej, a nie tylko kibicem

Nasze wymagania

  • Ukończyłaś/ukończyłeś studia na kierunku elektrotechnika, energetyka, OZE lub pokrewne
  • Posiadasz wiedzę w zakresie obliczania sieci elektroenergetycznych
  • Potrafisz pracować samodzielnie, ale cenisz także pracę zespołową
  • Jesteś gotowa/gotowy do pracy w systemie zmianowym
  • Znasz język niemiecki i angielski na poziomie B2
  • Posiadasz prawojazdy na samochód osobowy

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników