Ślusarz/Monter/Mechanik maszyn i urządzeń (montaż przemysłowy)NowyNowy 160 wyświetleń2 aplikacje

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Ślusarz/Monter/Mechanik maszyn i urządzeń (montaż przemysłowy)

Miejsce pracy: Polska/Niemcy

Opis stanowiska:

– wykonywanie prac monterskich, mechanicznych, ślusarskich zgodnie z dokumentacją techniczną,

– uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie testów,

– tworzenie dokumentacji i raportowanie prac.

Czego oczekujemy:

– wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w wymienionym wyżej obszarze,

– doświadczenie zawodowe – minimum rok na stanowisku monter, mechanik, ślusarz (obiekty przemysłowe),

– samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

Dodatkowym atutem będzie:

– umiejętność obsługi suwnic i/lub wózków widłowych, podestów ruchomych,

– uprawnienia spawalnicze podstawowe lub ponadpodstawowe,

– komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Co oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– stabilna praca w międzynarodowym środowisku,

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– bezpłatne zakwaterowanie,

– możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe,

– benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),

– możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas