Smurfit Kappa Graduate Programme 2021 (Płatny Program dla Studentów/Absolwentów) 96 wyświetleń3 aplikacje

Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zajmuje się produkcją papieru, tektury, opakowań oraz systemów prezentacyjnych typu POS i Display. W Polsce posiadamy oddziały w Warszawie, Pruszkowie, Pruszczu Gdańskim, Koninie i Drezdenku.

Smurfit Kappa Graduate Programme  2021

Miejsce pracy: Oddziały Smurfit Kappa

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem studiów I lub II stopnia, chcesz pracować z wiodącymi markami na świecie dostarczając im kompleksowe rozwiązania opakowaniowe i marzy Ci się poznanie pracy w różnych działach w firmie, ta oferta jest dla Ciebie!

To już VIII edycja Programu! Uczestnicy Programu w ostatnich latach z sukcesem zdobywali doświadczenie w różnych oddziałach naszej firmy.

Dołączając do naszego zespołu:

• Weźmiesz udział w ciekawych projektach w różnych obszarach naszej działalności: produkcja, inżynieria, zarządzanie jakością, optymalizacja procesów i inne – rozwiniesz się pod okiem doświadczonego mentora oraz ekspertów w swojej dziedzinie.
  • Będziesz mieć dużo okazji, aby dać upust swojej energii, inicjatywie, wykorzystać świeże spojrzenie – liczymy, że Twoje pomysły pozytywnie wpłyną na rozwój naszego biznesu.
  • Otrzymasz umowę o pracę na dwa lata z perspektywą kontynuacji zatrudnienia.
  • Otrzymasz pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków i wypoczynku.
  • Zapewnimy profesjonalne i przyjazne wdrożenie do pracy, w tym wiele szkoleń z różnych obszarów naszej działalności.
  • Dokładnie poznasz naszą firmę – co osiem miesięcy zaprosimy Cię do innego z naszych działów i oddziałów.
  • W przypadku pracy poza stałym miejscem zamieszkania udostępnimy Ci mieszkanie służbowe.
  • Z pomocą Opiekunów przygotujemy Cię do roli Kierownika Projektów, Zespołu lub uzgodnimy inną ścieżkę rozwoju zgodnie z Twoimi predyspozycjami.

Zapraszamy osoby, które:

• są studentami ostatniego roku lub absolwentami studiów I lub II stopnia o profilu technicznym, inżynierskim, ekonomicznym lub biznesowym
  • są ambitne i lubią wyzwania
  • bez problemu posługują się językiem angielskim
  • są gotowe do zmiany miejsca zamieszkania w okresie trwania programu – miejscem pracy będą różne oddziały Smurfit Kappa
  • chcą zdobywać doświadczenie w międzynarodowym środowisku

Nasza oferta to prawdziwa Rakieta wśród ofert dla absolwentów!

• Ogłoszenie wygasło!