Software Engineer – Stażysta 396 wyświetleń16 aplikacji

Zakres obowiązków

  • Implementacja nowych funkcjonalności w istniejącej aplikacji
  • Implementowanie poprawek w istniejącej aplikacji
  • Pisanie testów automatycznych
  • Czytanie i wykorzystywanie dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Uczestnictwo w przeglądach kodu (code review)

Oferujemy możliwość

  • odbycia trzymiesięcznego stażu podczas przerwy wakacyjnej
  • propozycji pracy na minimum 3/5 etatu po odbyciu stażu
  • pracy z wybitnymi, dociekliwymi umysłami, ekspertami w swojej dziedzinie
  • pracy w przyjaznej atmosferze
  • pracy w elastycznych godzinach

Wymagania

  1. Znajomość języka angielskiego min. B2
  2. Podstawowa znajomość C#, .NET, Unit Testing
  3. Oracle, SQL mile widziany

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres ul. Grabiszyńska 241a, 53-234 Wrocław
Znajdź nas