Sourcing Specjalist (Specjalista do spraw zakupów) 110 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

– wyszukiwanie i komercjalizacja produktów w celu dodania do aktualnej oferty;

– pozyskiwanie i porównywanie ofert handlowych otrzymanych od dostawców, aktualizacje i           negocjacje wycen, przygotowywanie odpowiednich zestawień i analiz;

– analiza i kalkulacja kosztów zamówień i wskazywanie sposobów obniżenia wydatków;

– wdrażanie strategii negocjacyjnych i zapewnianie najlepszych możliwych marż;

– ocena ryzyka i wdrażanie technik jego minimalizacji;

– regularne raportowanie prowadzonych projektów;

– bliska współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy

– stabilną pracę w zespołach profesjonalistów,
– niezbędne narzędzia i przeszkolenie,
– możliwości awansu i rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji,
– benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe itp.),
– możliwość szkoleń.

Wymagania

– komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

– umiejętność obsługi pakietu MS Office;

– dobra organizacja pracy;

– zdolności negocjacyjne i umiejętności utrzymywania relacji biznesowych;

– umiejętność zbierania i analizowania danych;

– umiejętność oceny ryzyka biznesowego i świadome podejmowanie decyzji handlowych;

– tytuł licencjata lub odpowiednie doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw, logistyce lub administracji biznesowej;

– mile widziane doświadczenie w branży wentylacji/HVAC.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować