Specjalista Administrator Systemów 91 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Odpowiadasz za rozwój i utrzymanie aplikacji custom na platformie ARS Remedy
  • Programujesz w Javie, Visual Basic Script, Visual Basic for Application, Pythonie
  • Wykorzystujesz Crystal Reports, tworzysz relacyjne bazy danych – Oracle
  • Współpracujesz z biznesem przekładając wymagania biznesowe na rozwój i funkcjonowanie aplikacji

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Pracę hybrydową – zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze
  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę
  • Możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole
  • Pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań

Wymagania

  1. Znasz platformę Remedy ITSM w zakresie administracji i architektury rozwiązania
  2. Potrafisz projektować i budować własne aplikacje na platformie Remedy ARS
  3. Znasz język JAVA w stopniu umożliwiającym pisanie programów wykorzystujących ARS Java API
  4. Znasz Visual Basic for Applications
  5. Znasz Crystal Reports i relacyjne bazy danych  – Oracle, PostgreSQL
  6. Znasz podstawy języka Python
  7. Potrafisz przekładać wymagania biznesu na rozwiązania techniczne z wykorzystaniem platformy Remedy
  8. Potrafisz prezentować dane w atrakcyjny sposób
  9. Jesteś osobą dokładną i samodzielną
  10. Skutecznie realizujesz zadania i stawiane cele
  11. Cechuje Cię chęć ciągłego uczenia się
  12. Masz doświadczenia z udziału w projektach
  13. Jesteś osobą komunikatywną, lubiącą współpracować z innymi

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!