Specjalista do działu kontraktacji 35 wyświetleń

Doświadczona firma P&M Group Sp. z o.o. z Wrocławia świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego projektowania i wykonywania robót branży sanitarnej: instalacji wod-kan., instalacji wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania (HVAC). Pracując z nami możesz zdobyć uprawnienia budowlane pełne.

Zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i tworzenie list potencjalnych podwykonawców
  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców
  • planowanie kontraktów
  • weryfikacja i selekcja pozyskanych ofert
  • negocjacje z kontrahentami
  • analiza udostępnionych materiałów projektowych

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w młodym i zaangażowanym zespole
  • naukę zawodu w dziedzinie HVAC – zdobycie doświadczenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy ciekawych projektach branży instalacyjnej – głównie projekty przemysłowe wielkokubaturowe
  • pracę w godzinach 8 – 16 lub 7 – 15
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

Wymagania

  1. mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – najlepiej kierunek Inżynieria środowiska lub pokrewne techniczne
  2. podstawowa wiedza z zakresu HVAC
  3. umiejętność czytania dokumentacji projektowej oraz budowlanej,
  4. znajomość programów z pakietu Microsoft Office, oprogramowania w środowisku CAD
  5. umiejętność analitycznego myślenia
  6. odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowane zadania
  7. bardzo dobra organizacja pracy
  8. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  9. wysoka komunikatywność i kultura osobista

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować