Specjalista do spraw IT 9 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów logistycznych i sprzedażowych pod kątem IT,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • obsługa zgłoszeń w systemach IT ,
  • kontakt z firmami zewnętrznymi odnośnie obsługi IT,
  • wewnętrzne Szkolenia z zakresu ERP oraz innych programów w firmie,
  • współpraca z innymi obszarami w organizacji przy rozwiązywaniu zgłoszeń,
  • doświadczenie w wdrażaniu i obsłudze WMS

Oferujemy

  • stabilną pracę w zespołach profesjonalistów,
  • niezbędne narzędzia i przeszkolenie,
  • możliwości awansu i rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji,
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe itp.),
  • możliwość szkoleń

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie IT w logistyce ,sprzedaży oraz produkcji,
  • znajomość systemów ERP XL Comarch,
  • znajomość obsługi baz danych ( zakres podstawowy ),
  • podstawowa znajomość bezpieczeństwa sieci zgodnie z IEEE,
  • umiejętność tworzenia raportów,
  • umiejętności analitycznych,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętności organizacji własnej pracy,
  • umiejętności pracy w zespole, samodzielności w działaniu,
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować