Specjalista ds. budowlanych 112 wyświetleń

Zakres obowiązków:

prace administracyjno-biurowe związane z:

  • otwarciem nowych sklepów (media / obsługa techniczna)
  • organizacją dokumentów technicznych obiektów
  • techniczną obsługą sklepów/ współpraca z podmiotami zewnętrznymi
  • kooperacja z pozostałymi działami w ramach przedsiębiorstwa

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowym koncernie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • narzędzia niezbędne do osiągania celów,
  • niezbędne szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • pakiet sportowy
  • rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole.

Wymagania:

  • znajomości języka niemieckiego mile widziana
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • szybkie przyswajanie wiedzy, gotowość do działania pod presją czasu
  • odpowiedzialność i łatwość podejmowania decyzji
  • prawo jazdy mile widziane

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Legnicka 21a, Wrocław
Znajdź nas