Specjalista ds. e-marketingu i social media z orzeczeniem o niepełnosprawności 64 wyświetlenia

W związku z dynamicznym rozwojem firma ALKO MED poszukuje specjalista ds. e-marketingu i social media z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac przy komputerze, tj, wysyłanie e-maili, tworzenie bazy w Excelu, pomoc przy organizacji różnych wydarzeń, zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych i w innych mediach społecznościowych, przygotowywanie treści na strony www oraz bloga etc.

Wymagania:

• Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

• Bardzo dobra obsługa komputera, zwłaszcza pakietu MS Office

• Biegła znajomość mediów społecznościowych

• Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

• Dokładność, skrupulatność, oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,

• Mile widziane osoby dynamiczne, kreatywne i samodzielne

Oferujemy: Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w profesjonalnej firmie

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje
  • Premie powiązane z wynikami pracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Uprzejmie prosimy o umieszczenie informacji na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono