Specjalista ds. fotowoltaiki 56 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • wsparcie przedstawicieli handlowych,
  • uczestniczenie w realizacji projektów,
  • prace administracyjno-biurowe m.in. prowadzenie dokumentacji, archiwizacja dokumentów, kontakt telefoniczny z klientami i dostawcami,
  • kompleksowe i terminowe przygotowywanie i składanie ofert przetargowych oraz wszystkich dokumentów niezbędnych do wzięcia udziału w postępowaniu przetargowym,
  • sporządzanie wycen i ofert,
  • aktywne monitorowanie rynku przetargów, zapytań ofertowych oraz zamówień publicznych,
  • kontakt i współpraca z Klientami w trakcie opracowywania i realizacji zapytań/umów.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie oraz dużą samodzielność w działaniu,
  • Przeszkolenie, wdrożenie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy

Wymagania

  • wykształcenie inżynierskie na kierunku elektrotechnika, energetyka, OZE,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność,
  • wielozadaniowość,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność,
  • umiejętność adaptacji do zmiennych warunków pracy,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego;

Mile widziane:

  • znajomość programu AutoCAD,
  • znajomość programu PVsol,
  • podstawowa wiedza z elektrotechniki.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas