Specjalista ds. Jakości 623 wyświetlenia14 aplikacji

Starion Poland firma z branży automotiw

Lokalizacja: Biskupice Podgórne

Opis stanowiska:

– kontrola procesu produkcyjnego (IQC,LQC,OQC)
– wsparcie działu produkcji w rozwiązywaniu problemów jakościowych
– zarządzanie reklamacjami
– tworzenie procedur, instrukcji pracowniczych
– tworzenie raportów i dokumentacji jakościowej
– szkolenie nowych pracowników z zakresu kontroli jakości na produkcji
– utrzymywanie relacji z dostawcami i klientem
– monitorowanie współczynników jakościowych
– współzarządzanie nowymi projektami

Wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe
– doświadczenie w dziale jakości firmy z branży automotiv
– potwierdzone umiejętności w zakresie zarządzania jakością
– znajomość zagadnień związanych z produktem

-umiejętność tworzenia raportów jakościowych( w tym raport 8D)
– zaangażowanie we wprowadzanie ciągłych udoskonaleń
– doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
– ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
– możliwość brania czynnego udziału w procesie powstawania nowej organizacji
– pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
– możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
– możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy do-250-pracownikow
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas