Specjalista ds. kadr i płac 233 wyświetlenia

Starion Poland to nowo powstały, nowoczesny zakład produkcyjny z branży Automotiv zlokalizowany w Biskupicach Podgórnych. Jesteśmy częścią jednych z największych  na  świecie inwestycji i produkujemy dla lidera produkcji baterii do aut elektrycznych. Wyróżnia nas zaawansowana technologia procesów produkcyjnych oraz ogromny wkład we współczesny przemysł motoryzacyjny.

Do naszego zespołu poszukujemy młodej, ambitnej nie bojącej się wyzwań osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnego procesu kadrowo- płacowego zgodnie z wymogami prawa pracy i przepisami ubezpieczeń społecznych,
  • samodzielne i terminowe naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac i generowanie przelewów
  • prowadzenie akt osobowych, sporządzanie zaświadczeń o wynagrodzeniach, aneksów, świadectw pracy,
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • nadzór na prawidłowością harmonogramów czasu pracy,
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy, sprawdzanie poprawności dostarczonych dokumentów i ich ewidencja w systemie
  • przygotowanie raportów i sprawozdań z zakresu kadrowo-płacowego,
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON,
  • kontakt z ZUS-em, Urzędem Skarbowym, Instytucjami zewnętrznymi w zakresie potrąceń komorniczych.
  • zarządzanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych,
  • zarządzanie PPK.
  • zarządzanie i nadzór nad prywatną opieką medyczna i ubezpieczeniami grupowymi
  • kontakt z Agencjami Pracy Tymczasowej i sprawdzanie czasu pracy cudzoziemców
  • przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do zatrudnienia obcokrajowca z zachowaniem odpowiednich terminów.

Wymagania

  • wyksztalcenie minimum średnie ekonomiczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i itp.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację na poziomie min B2- warunek konieczny
  • doświadczenie w dziale kadr i płac w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość programu kadrowo płacowego R2Płatnik oraz programu Płatnik,
  • odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • praca w nowoczesnej i innowacyjnej fabryce
  • możliwość brania udziału w wielu ambitnych projektach
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.
  • Ubezpieczenie grupowe
  • opieka medyczna
  • super atmosfera i pyszna kawa😊

Proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielski

  • Prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzuląWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.

Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach to jednocześnie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.

Administratorem danych osobowych jest Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością pod adresem ul. LG 4, Biskupice Podgórne 55-040 Kobierzyce. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas