SPECJALISTA DS.KONTROLI ZAKŁADÓW PRZEMYSŁOWYCH 57 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • kontrola zakładów przemysłowych w zakresie gospodarki wodno-ściekowej
  • analiza i interpretacja wyników badań, formowanie zaleceń pokontrolnych
  • redagowanie umów na usługi na podczyszczanie ścieków i odbiór  tych urządzeń
  • uczestnictwo w postępowaniach wodno-prawnych
  • monitoring punktów zlewnych, wizje lokalne w terenie

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w oparciu o wartości wynikające ze 120-letniej tradycji
  • pracę na pełen etat w nowocześnie zarządzanej firmie
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • programy socjalne dla pracowników (m.in. dofinansowanie do wczasów i do posiłków, karty upominkowe dzieci, dodatki świąteczne).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek Inżynieria środowiska, Inżynieria chemiczna
  •  mile widziane doświadczenie w zakresie gospodarki wodno-ściekowej
  • wymagana odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • czynne prawo jazdy kat.B

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Ochrona środowiska
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Bydgoszcz, ul.Toruńska 103
Znajdź nas