Specjalista ds. Kosztorysowania – branża elektryczna 130 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • sporządzanie kosztorysów, kalkulacji, przedmiarów, wycen materiałów i wykonania instalacji elektrycznych
  • analiza dokumentacji projektowej
  • pozyskiwanie i weryfikacja ofert niezbędnych do wycen kontraktów od dostawców oraz podwykonawców
  • uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych
  • pomoc w kompletowaniu i składaniu ofert do przetargów publicznych
  • tworzenie i aktualizacja baz danych z cenami materiałów oraz najmu sprzętu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wyników pracy
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • przyjazna atmosfera pracy
  • wsparcie ze strony biura

Wymagania

  • doświadczenie w kosztorysowaniu robót elektrycznych
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • znajomość rynku i ogólnie pojętej branży elektrycznej
  • znajomość podstaw Prawa Zamówień Publicznych mile widziana
  • dobra znajomość programu do kosztorysowania typu Norma
  • obsługa programu MS Excel
  • podstawowa znajomość programu AutoCAD
  • zdolności analityczne
  • terminowość i sumienność w przygotowywaniu ofert

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować