Specjalista ds. logistyki 188 wyświetleń5 aplikacji

Zakres obowiązków

  • Systemowa kontrola stanów magazynowych
  • Nadzór nad prawidłowością procesów magazynowych w SAP
  • Współpraca z operatorem logistycznym
  • Obsługa reklamacji logistycznych
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów na potrzeby działu
  • Współudział w nowych projektach logistycznych

Oferujemy

  • Profesjonalne wprowadzenie stanowiskowe oraz wsparcie doświadczonych współpracowników
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, bogatą platformę e-learningową oraz realizowanie projektów tematycznych
  • Dobrą atmosferę pracy w towarzystwie pasjonatów techniki grzewczej
  • Umowę o pracę oraz system premiowy uwzględniający indywidualne wyniki pracy
  • Program Benefit
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

Wymagania

  • Absolwenci lub w trakcie studiów kierunku logistyka (ewentualnie kierunku ekonomii)
  • Ze znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Z biegłą znajomością obsługi pakietu MS Office (Excel, Word MS Office (Excel, Word)
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Wymagane cechy: umiejętności analityczne, kreatywność, współpraca w zespole

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas