Specjalista ds. logistyki – UMOWA O PRACĘ 55 wyświetleń1 aplikacja

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów, pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia: 17728

Na potrzeby naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy: Środa Śląska

Symbol ref.: SLB/2021/08/JM

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Analiza zapotrzebowania materiałowego i dokonywanie zakupów do produkcji bezpośredniej
  • Tworzenie planów zakupowych i zamówień
  • Przygotowywanie analiz i zestawień
  • Optymalizacja poziomu zapasów
  • Kontakt z dostawcami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi
  • Wprowadzanie i aktualizacja stałych danych oraz kontrola faktur
  • Ścisła współpraca z innymi działami

Nasze wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Logistyka, Zarządzanie Produkcją)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS EXCEL)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności analityczne
  • Mile widziana znajomość programu SAP (nie jest to warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie UMOWY O PRACĘ
  • Dodatkowe benefity (dodatek do wynagrodzenia zasadniczego, ubezpieczenie)
  • Szkolenia wstępne i nadzór nad rozwojem
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest invenio QD sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 2.

Prosimy o umieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę invenio QD sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Mają Państwo możliwość dostępu do swoich danych, w tym: uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.

Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali Państwa CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez invenio QD sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do 31.12.2021 r., a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, to wówczas Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trzech lat.

• Tylko kandydaci mogą aplikować