Specjalista ds. Marketingu internetowego 114 wyświetleń

Firma Ropla Computers sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 20 lat. Działamy jako vendor, importer oraz firma handlowa w obszarze hurtowym, kierując naszą ofertę głównie na rynek europejski. Jako generalny dystrybutor marki Akyga® oferujemy nie tylko produkty, lecz również pełne wsparcie marketingowe i techniczne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia i komponenty elektroniki użytkowej, w tym zasilacze komputerowe, kable sygnałowe i zasilające, adaptery oraz ładowarki do urządzeń mobilnych i pojazdów elektrycznych.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie opisów produktowych
  • Pisanie artykułów
  • Tworzenie postów do mediów społecznościowych
  • Praca nad autorską bazą kompatybilności
  • Tworzenie instrukcji obsługi produktów
  • Praca nad rozwojem stron internetowych
  • Przeprowadzanie analizy rynku i działań konkurencji

Oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej (zdalnie i w siedzibie firmy w Suchym Dworze)
  • Wybór formy zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Poszerzenie umiejętności z zakresu copywritingu i marketingu internetowego
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Wymagania

  • Znajomość podstaw marketingu internetowego (SEO, SEM, Social Media, pozycjonowanie)
  • Znajomość podstaw języka HTML
  • Podstawowa wiedza z dziedziny elektroniki i sprzętu komputerowego
  • Umiejętność czytania not katalogowych
  • Mile widziana znajomość programu Corel
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B2)
  • Chęć rozwoju, kreatywność, analityczne myślenie i skrupulatność

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas