SPECJALISTA DS. OBSŁUGI ALLEGRO & POMOC MAGAZYNOWA 315 wyświetleń

O nas

Działamy w branży e-commerce, jesteśmy młodą. Zajmujemy się sprzedażą online. Struktura firmy u nas jest płaska, Ciebie będziemy traktować jako osobę do pomocy, jako naszego partnera, który nam pomaga. Bardzo cenimy sobie zaufanie i koleżeńskie podejście. Przypuszczalnie będą dni gdy nawet nie zobaczysz “przełożonego”. Oferujemy samodzielne stanowisko.

Twój zakres obowiązków

80% czasu to realizacja i obsługa zamówień, tzn.:

  • przygotowywanie paczek, listów przewozowych (przesyłki przeważnie nieciężkie i małogabarytowe)
  • obsługa Klientów (mailowa, pytania do oferty, przesyłki, itp.);
  • obsługa zwrotów,
  • rozwiązywanie ewentualnych problemów z zamówieniami;
20 % czasu to zadania inne:
  • dbanie o poprawną ekspozycję towaru na magazynie,
  • wystawianie aukcji zgodnie z zasadami SEO na portalach np. Allegro
  • tworzenie treści aukcji internetowych (dodawanie produktów i kreatywna budowa opisów i zdjęć);
  • tworzenie zestawień, raportów, analiz sprzedażowych, dbanie o zapewnienie sprzedaży;

Oferujemy

  • wymiar pracy równy pełnemu etatowi (Jeżeli jesteś dobrym kandydatem i możesz pomóc nam tylko na pól etatu też napisz, rozpatrzymy Twoją kandydaturę.)
  • pracę w młodym, sympatycznym zespole, gdzie nie będziesz miał szefa, a kolegę,
  • zniżkę na zakupy w sklepie,
  • samodzielne stanowisko,
  • umowę zlecenie,
  • dostęp do kursów i szkoleń Allegro (np. z excela, angielskiego)
  • Wynagrodzenie – wdrożenie 20 zł/h ; po wdrożeniu 25 zł/h

Wymagania

  • dobra obsługa komputera;
  • codzienna dyspozycyjność od pn-pt (w święta nie pracujemy, chyba że bardzo chcesz)
  • dobra znajomość platformy Allegro (lub chęć nauczenia się);
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • sumienność i dokładność;
  • umiejętność samodzielnej pracy (po wdrożeniu);
  • preferowane młode osoby z Wrocławia, niepalące, mogą studiować zaocznie;
Mile widziane
  • doświadczenie w kontakcie z Klientem
  • znajomość programu Subiekt;
  • zainteresowanie e-commerce;
  • umiejętność obsługi programów graficznych
  • znajomość zasad pozycjonowania ofert – SEM / SEO

Jak aplikować?

przesyłając nam swoją aplikację proszę umieść odpowiedź na pytanie:

  • Dlaczego to Ciebie powinniśmy zatrudnić?
  • Jaką masz motywację do pracy?

Wymagania… jednak ostatecznie liczą się ludzie, więc jeżeli bardzo byś chciał, ale nie spełniasz któregoś kryterium napisz nam o tym i uzasadnij dlaczego mimo to powinniśmy podjąć współpracę z Tobą

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie