Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego (branża CAR AUDIO) 25 wyświetleń

Szybko rozwijający się dystrybutor i importer elektroniki samochodowej MarsDev.pl szuka specjalisty ds. obsługi sklepu www do zespołu. Sprzedajemy i serwisujemy dedykowane nawigacje samochodowe.

Nie jesteśmy KORPORACJĄ, bardzo dużo w naszej firmie będzie zależało właśnie od Ciebie. Będziesz miał możliwość dołączyć, rozwijać się i rosnąć razem z nami.

Doświadczenie nie jest wymagane! Nauczymy Cię wszystkiego, co będzie potrzebne na nowym miejscu pracy. Wymagana jest znajomość i zamiłowanie do motoryzacji.

Miejsce Pracy: Wrocław, ul. Brochowska

Typ umowy: umowa zlecenie

Opis stanowiska:

·      Praca ze sprzedawanymi produktami (testowanie, sprawdzenie, aktualizacja oprogramowania, analiza usterek)

·      Obsługa kont sprzedażowych (sklep www, Allegro, OLX, Ebay)

·      Fakturowanie sprzedaży (Subiekt GT)

·      Obsługa/Wsparcie techniczne klientów przez telefon/e-mail

·      Analiza stanów magazynowych

·      Współpraca z zespołem sprzedaży serwisu oraz działami administracyjnymi

· Obsługa reklamacji oraz zwrotów

Wymagania:

·      Znajomość, zainteresowanie i zamiłowanie do motoryzacji (warunek konieczny)

·      Wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunki elektronika, elektryka samochodowa lub kierunki powiązane z motoryzacją)

·      Samodzielność w działaniu, komunikatywność i zaangażowanie

·      Umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych

·      Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

·      Mile widziany student pasjonat samochodowy. Min 30h pn-pt.

· Mile widziane doświadczenie w e-commerce

Oferujemy:

·      Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

·      Pracę w młodym zespole międzynarodowym

·      Atrakcyjne wynagrodzenie

·      Przeszkolenie

·      Długotrwałą współpracę

·      Atrakcyjne rabaty na sprzedawane produkty

·      Świetną atmosferę

·      Niezbędne narzędzia pracy

·      Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Wynagrodzenie:

Okres próbny 3 mies. 19 zł/h

Po okresie próbnym: 19 zł/h + % od wyniku.

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MarsDev.pl sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas