Specjalista ds. Ochrony Środowiska 97 wyświetleń

Główne zadania:

  • przygotowywanie opracowań i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • pozyskiwanie danych oraz wykonywanie analiz i obliczeń do tworzonych opracowań
  • doradztwo i utrzymywanie stałej współpracy z Klientem w zakresie realizowanych prac
  • uczestniczenie w projektach dot. rozwiązań informatycznych dla Klienta
  • prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanych dokumentacji
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

Zapraszamy do współpracy osoby:

  • otwarte, komunikatywne oraz zorientowane na rozwijanie wiedzy i umiejętności
  • z wykształceniem w kierunku: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, zarządzanie środowiskowe, energetyka, nauki przyrodnicze, chemia lub kierunkach pokrewnych
  • nastawione na poszukiwanie rozwiązań i wykazujące się inicjatywą
  • posiadające umiejętności syntetycznego i twórczego myślenia
  • potrafiące budować długofalowe relacje
  • z praktyczną znajomością MS Office, w tym gł. Excel, Word
  • posiadające prawo jazdy i gotowe do wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy z wybraną dokumentacją: pozwolenia sektorowe pozwolenia zintegrowane, raporty oddziaływania na środowisko, dokumentacje dot. efektywności energetycznej, programy ochrony powietrza, programy ochrony środowiska, programy gospodarki odpadami i podobne w tematyce ochrony środowiska
  • podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikowanie się w zakresie zagadnień technicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie będącej liderem w IT i konsultingu w ochronie środowiska
  • dodatki pozapłacowe, tj.: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku, kart Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • możliwość rozwoju merytorycznego i współpracę z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia

Nasza oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Łangowskiego 4, 45-031 Opole
Znajdź nas