Specjalista ds. ofertowania 37 wyświetleń

Doświadczona firma P&M Group Sp. z o.o. z Wrocławia świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego projektowania i wykonywania robót branży sanitarnej: instalacji wod-kan., instalacji wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania (HVAC). Pracując z nami możesz zdobyć uprawnienia budowlane pełne.

Zakres obowiązków

  • analiza udostępnionej dokumentacji projektowej
  • tworzenie koncepcji projektowych pod okiem doświadczonych projektantów
  • sporządzanie kosztorysów instalacji sanitarnych i HVAC w oparciu o powierzone projekty przetargowe
  • czynny udział w procesie ofertowania poprzez odbywanie wizji lokalnych na obiektach, wyjazdów na negocjacje itd.

Oferujemy

  • możliwość szerokiego rozwoju w branży instalacji sanitarnych, HVAC
  • pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy ciekawych projektach branży instalacyjnej
  • głównie projekty przemysłowe wielkokubaturowe
  • pracę w godzinach 8 – 16
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • doświadczenie projektowe przy opracowywaniu koncepcji projektowych i tworzeniu optymalizacji rozwiązań
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • dodatkowe premie

Wymagania

  1. wiedza z zakresu wentylacji, klimatyzacji, instalacji sanitarnych,
  2. umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  3. znajomość programów z pakietu Microsoft Office, oprogramowania CAD,
  4. odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowane zadania,
  5. bardzo dobra organizacja pracy,
  6. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  7. wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  8. doświadczenie mile widziane.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować