Specjalista ds. produktu 134 wyświetlenia2 aplikacje

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w budowie bazy produktowej dla największych w Polsce podmiotów z branży elektrotechnicznej
  • Przygotowywanie opisów produktów w dedykowanej aplikacji, z wykorzystaniem katalogów producentów
  • Klasyfikacja produktów elektrotechnicznych w oparciu o międzynarodowy standard ETIM oraz ich import do bazy danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (elektrotechnika, energetyka, automatyka).
  • Wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie technologicznej o dużym potencjale rozwoju
  • Wsparcie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole specjalistów
  • Poznanie procesów i zasad panujących w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Elektryka
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres Międzyleska 4, 50-514 Wrocław
Znajdź nas