Specjalista ds. Projektowania Opakowań 363 wyświetlenia14 aplikacji

Zakres obowiązków

  • projektowanie opakowań z tektury falistej
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • obliczanie parametrów wytrzymałościowych opakowań
  • optymalny dobór surowców do proponowanych konstrukcji
  • kompleksową obsługę klienta w zakresie projektowania opakowań
  • zamawianie narzędzi do produkcji opakowań – współpraca z dostawcami klisz i wykrojników
  • testy produkcyjne i logistyczne u klientów

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze czasu pracy
  • ubezpieczenie medyczne
  • pakiet sportowy
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • aromatyczną kawę z naszego ekspresu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie (techniczne)
  • doświadczenie w pracy z programami graficznymi
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie