Specjalista ds. rozwoju biznesu 45 wyświetleń

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja oraz ocena możliwości biznesowych dla technologii XTPL
  • Wyszukiwanie potencjalnych klientów
  • Pozyskiwanie klientów i realizacja strategii sprzedażowej firmy
  • Budowanie relacji z klientami
  • Współpraca z dystrybutorami produktów XTPL
  • Analiza rynku i konkurencji, w celu identyfikacji nowych rozwiązań i możliwości
  • Tworzenie analiz, raportów i zestawień na potrzeby firmy
  • Wsparcie działów: marketingu oraz rozwoju biznesu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru elektroniki, chemii, fizyki, inżynierii materiałowej, półprzewodników, nanotechnologii lub pokrewnych
  • Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży B2B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Zdolność analitycznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość obecnych trendów technologicznych z dziedziny elektroniki
  • Doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość technik negocjacyjnych
  • Znajomość podstawowych procesów technologicznych w układach scalonych, wyświetlaczach oraz ogniwach słonecznych

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w interdyscyplinarnym zespole tworzonym przez ludzi z pasją
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy na część etatu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dynamiczny rozwój oraz ciągłe nowe wyzwania
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres ul. Stabłowicka 147, 54-066 Wrocław
Znajdź nas