Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej z językiem czeskim 51 wyświetleń

W związku z rozwojem firma PROMIL-LAB poszukuje następującego specjalisty:

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej z językiem czeskim

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klientów na rynku czeskim i słowackim,
  • prowadzenie marketingu w prasie, radiu, Internecie,
  • prowadzenie kont na Social Media: Facebook, blog,
  • wystawianie aukcji na czeskich i słowackich portalach sprzedażowych,
  • wspomaganie pracy działu sprzedaży.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego (znajomość języka słowackiego będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • systematyczność i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • komfortowe warunki pracy w młodym zespole,
  • cykl szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziedzinie e-commerce,
  • umowę zlecenie,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy we Wrocławiu

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi osobowymi zawartymi w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 133, poz. 883).”

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Adres Dmowskiego 1