Specjalista Ds. Sprzedaży Systemów IT (Account Manager) 52 wyświetlenia

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

 Specjalista Ds. Sprzedaży Systemów It (Account Manager)

Główne zadania:

  • utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z aktualnymi Klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych
  • analizowanie potrzeb Klienta i doradztwo w zakresie rozwiązań IT
  • współtworzenie i prezentowanie ofert, negocjowanie warunków handlowych
  • prowadzenie procesów sprzedaży i promocji systemów IT
  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji systemów IT

Zapraszamy osoby:

  • posiadające doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • ze znajomością podstawowych zagadnień marketingu internetowego/e-commerce
  • komunikatywne i nastawione na budowanie długofalowych relacji
  • posiadające umiejętności negocjacyjne
  • dobrze zorganizowane i potrafiące elastycznie reagować w zmieniającym się otoczeniu
  • otwarte na stosowanie nowych technologii
  • zaangażowane i pozytywnie podchodzące do wyzwań
  • posiadające prawo jazdy i gotowe do podróży służbowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • znajomość jednego z wybranych zagadnień: IT, ochrona środowiska
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży IT w ochronie środowiska
  • dodatki pozapłacowe: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym, wyjazdy integracyjne
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy ekspertów i rozwój merytoryczny
  • pełne wsparcie i partnerską atmosferę we wdrażaniu się do nowej roli
  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw wspierających działania firmy

Myślisz o kolejnym kroku w Twojej karierze? Aplikuj wysyłając swoje CV.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Łangowskiego 4, 45-031 Opole
Znajdź nas