Specjalista ds. technicznych 91 wyświetleń2 aplikacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja nadzoru, utrzymania i eksploatacji infrastruktury el.-en. SN/nN w sposób zapewniający ciągłość zasilania,
  • Utrzymanie i eksploatacja infrastruktury teletechnicznej układów pomiarowo-rozliczeniowych w sposób zapewniający ciągłość transmisji danych,
  • Organizacja i kontrola prac firm podwykonawczych w stacjach el.-en. SN/nN,
  • Prowadzenie dokumentacji, sprawozdawczości (URE) wynikającej z zakresu czynności,
  • Prowadzenie dokumentacji, aktualizacja schematów elektrycznych,
  • Udział w projektowaniu, kosztorysowaniu i realizacji inwestycji el.-en. SN/nN,

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • Umowę na pełen etat,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży elektroenergetycznej,
  • Praktyczna znajomość rozwiązań układów pomiarowo-rozliczeniowych (pośrednich, półpośrednich i bezpośrednich),
  • Znajomość przepisów BHP związanych z organizacją prac przy sieciach, instalacjach i urządzeniach energetycznych,
  • Uprawnienia elektryczne E1 i D1,
  • Znajomość programów CAD (AutoCAD) i Office 365 ,
  • Prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość architektury i obsługi komputerów/ serwerów/ modemów i urządzeń peryferyjnych (MOXA etc.),
  • Znajomość sieci telekomunikacyjnych opartych o technologie LAN, RS 485, LTE, GPRS etc.,
  • Znajomość programów narzędziowych do obsługi i konfiguracji liczników energii el.,
  • Doświadczenie w modernizacji układów pomiarowo-rozliczeniowych np. do zasady TPA etc.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Poniżej 10 pracowników
  • Adres Długosza 42-46, 51-162 Wrocław
Znajdź nas