Specjalista ds. technicznych/Technik; Miejsce pracy: Legnica 28 wyświetleń

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizowanie i nadzór nad zadaniami związanymi z bieżącym utrzymaniem, remontem, budową i modernizacją sieci trakcyjnej oraz urządzeń elektroenergetycznych,
  • Inicjowanie usprawnień technicznych i organizacyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji pojazdów kolejowych,
  • Obsługę dedykowanych systemów informatycznych,
  • Sporządzanie sprawozdań z realizowanych robót budowlanych oraz utrzymaniowych,
  • Nadzór nad obowiązującymi cyklami utrzymaniowo-naprawczymi pojazdów i środków transportu.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – preferowane o kierunku elektrycznym,
  • 1 rok pracy na podobnym stanowisku,
  • Wiedzę w zakresie elektroenergetyki,
  • Zainteresowanie obszarem elektroenergetyki kolejowej oraz pojazdów kolejowych,
  • Umiejętności analityczne oraz planistyczne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Odpowiedzialność za pracę i umiejętność pracy w zespole.

Jako członek naszej załogi otrzymasz:

  • Umowę o pracę (opłacane składki chorobowe i emerytalne, urlop),
  • Zniżki na przejazdy PKP (pracodawca pokryje większość Twoich kosztów podróży),
  • Dofinansowanie do wczasów i wycieczek,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne, karty sportowe,
  • Dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować