Specjalista ds. wsparcia sprzedaży w handlu międzynarodowym 75 wyświetleń

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży w handlu międzynarodowym to osoba, która ściśle współpracuje z Działem Handlowym oraz innymi działami firmy, aby zapewnić płynny przebieg procesów związanych z obsługą klientów. Sumienność, rzetelność i dokładność – to cechy, które identyfikują osobę na tym stanowisku. Analityczny umysł oraz umiejętność szerokiego spojrzenia na proces stanowią kluczowe walory Specjalisty. Ważne jest postępowanie zgodnie z wyznaczonymi zasadami, przełamywane elastycznym podejściem i kreatywnością w sprawach, które takiej postawy wymagają. Istotna jest także osobowość  kandydata, ponieważ Topus to przede wszystkim zespół zgranych ludzi, dla których praca to nie tylko obowiązki, ale płaszczyzna do budowania relacji.

Środowisko pracy jest stabilne, ale charakter pracy wielowymiarowy – takie połączenie pozwala na ciągły rozwój i naukę.

Obowiązki

  • Obsługa zapytań klientów – sporządzanie ofert przy współpracy z Działem Sprzedaży
  • Obsługa sprzedażowa – wprowadzanie zamówień od Klienta, fakturowanie, synchronizacja danych z zamówień, zarządzanie backorderem – przy współpracy z Działem Sprzedaży
  • Obsługa zakupowa – analiza cenników dostawców, wprowadzanie zamówień do dostawców w oparciu o system sprzedaży, wprowadzanie danych do systemu – przy współpracy z Działem Zakupów
  • Analizy danych

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Mile widziane 1-2 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży lub zakupu
  • Zdolności analityczne
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • Proaktywne podejście do zadań, kreatywność, chęć rozwoju

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu
  • Hybrydowy tryb pracy
  • Pracę w zgranym zespole zmotywowanych ludzi
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych, ustawiczne szkolenia wewnętrzne, możliwość rozwoju i awansu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity [Multisport, Luxmed, nauka języków obcych, ubezpieczenie, dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji]
  • Fantastyczną atmosferę w zespole, imprezy i wyjazdy integracyjne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas