Specjalista ds. Wyceny Portfeli Wierzytelności 122 wyświetlenia

MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.

Niezależny, profesjonalny doradca, którego celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia dla średniej wielkości przedsiębiorców działających w Polsce, obejmującego najistotniejsze decyzje finansowe, zwłaszcza dotyczące pozyskiwania środków na rozwój działalności,  poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Wyceny Portfeli Wierzytelności

Miejsce pracy: Warszawa/ możliwość pracy zdalnej

Opis stanowiska:

  • wycena pakietów wierzytelności na potrzeby statutowe Funduszy Inwestycyjnych oraz dla celów inwestycyjnych
  • analiza danych źródłowych służących do wyceny (obróbka danych wsadowych) – praca na dużych zbiorach danych generowanych przez różne podmioty
  • budowa/analiza otrzymanego modelu statystycznego celem ustalenia wartości godziwej instrumentu, jak również późniejsze przygotowanie raportów z wycen
  • modelowanie, optymalizacja oraz kontrola procesów wycen
  • współpraca z Klientem
  • wsparcie zespołu przy wycenach innych składników lokat funduszy inwestycyjnych (w tym udziałów/akcji spółek niepublicznych, obligacji)

Wymagania:

  • absolwenci studiów I stopnia na kierunkach matematyka, statystyka, ekonometria lub pokrewne
  • zaawansowana znajomość arkusza Excel (w tym VBA) oraz SQL
  • znajomość R mile widziane
  • minimum roczne doświadczenie w dokonywaniu wycen pakietów wierzytelności w instytucjach finansowych (banki, firmy pożyczkowe, zarządzanie wierzytelnościami) lub firm doradczych
  • wysokie zdolności analityczne, w szczególności interpretowanie danych ilościowych i statystycznych
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • pomysłowość i zaradność
  • mile widziane uczestnictwo w programie CFA i/lub posiadanie licencji na Doradcę Inwestycyjnego

Oferujemy:

  • udział w ciekawych i bardzo różnorodnych projektach z zakresu wyceny wierzytelności (współpraca z dużą ilością klientów, dzięki czemu można obserwować różne strategie i analizować porównawczo ich skuteczność)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i realizacji ambicji zawodowych
  • pracę w młodym, kompetentnym i doświadczonym zespole
  • pracę w ścisłym centrum Warszawy
  • przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna
  • możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przezMGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
"Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!