SPECJALISTA DS.WYKONYWANIA MODELI HYDRAULICZNYCH SIECI WOD-KAN 308 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • opracowywanie nowych i aktualizacja istniejących modeli hydrodynamicznych sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej
  • współpraca z projektantami przy opiniowaniu rozwiązań projektowych pod względem hydrauliki sieci
  • współpraca z działami wewnętrznymi spółki przy określaniu wytycznych do warunków technicznych na budowę i przebudowę sieci wod-kan
  • współpraca z działami eksploatacyjnymi pod kątem analiz na potrzeby zrzutów, wyłączeń, przebudów i doboru urządzeń
  • wykonywanie bilansu istniejącego i prognozowanego zapotrzebowania na wodę i odbiór ścieków oraz analiz technicznych systemu wod-kan.

Oferujemy

  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej 120-letniej tradycji
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń, szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne programy socjalne (m. in. dofinansowanie do wczasów i do codziennych posiłków, karty podarunkowe, dodatki świąteczne).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria środowiska
  • doświadczenie w opracowywaniu modeli hydraulicznych w zakresie sieci wodociągowych i / lub kanalizacyjnych
  • umiejętność obsługi programów EPANET i SWMM, mile widziana znajomość Bentley WaterGEMS i SewerGEMS lub Mike URBAN

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Ochrona środowiska
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Bydgoszcz, ul.Toruńska 103
Znajdź nas