Specjalista ds. zakupów 50 wyświetleń1 aplikacja

Dongshin Motech Poland Sp. z o. o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma firmami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą, poszukującą kandydatów do nowo powstającego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: dolnośląskie / Biskupice Podgórne

Opis stanowiska:

  • selekcja i dobór dostawców materiałów, półproduktów,
  • dokonywanie bieżących zakupów na potrzeby firmy,
  • codzienna współpraca z polskimi i zagranicznymi dostawcami,
  • analiza oraz optymalizacja kosztów zakupów materiałów,
  • koordynacja zapasów zaopatrzeniowych,
  • aktywny udział we wdrażaniu nowych produktów,
  • praca w systemie ERP,
  • współpraca z innymi działami na poziomie lokalnym i międzynarodowym.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży produkcyjnej w dziale zakupów,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na porozumiewanie się w mowie i piśmie,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • kursy i szkolenia,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.

Proszę wysyłać CV w języku angielskim i polskim.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Współpracy 1A, Biskupice Podgórne