Specjalista/-ka ds. Architektury Rozwiązań ICT 68 wyświetleń

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zależy Ci na pracy w firmie, której logo i odcień magenty zna prawie każdy i interesujesz się tematyką ICT?
Dołącz do doświadczonego zespołu projektowo – sprzedażowego, gdzie będziesz brał/-a udział w zaawansowanych projektach przy wsparciu inżynierów ekspertów danej dziedziny. 🙂

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Bezpośrednia współpraca z klientami biznesowymi T-Mobile poprzez projektowanie rozwiązań ICT dla klientów biznesowych T-Mobile;
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w niestandardowych projektach ICT;
  • Bezpośrednia współpraca z dystrybutorami sprzętu oraz dostawcami rozwiązań ICT;
  • Prowadzenie prezentacji technicznych zaprojektowanych rozwiązań;
  • Ścisła współpraca z działami technicznymi.
W REALIZACJI POMOŻE CI:
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu telekomunikacji lub informatyki;
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i opracowywanie projektów w tym języku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Posługiwanie się językiem korzyści, nastawienie na tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz zarażanie innych swoimi pomysłami 🙂
  • Motywacja do podnoszenia swoich kompetencji.

MILE WIDZIANE:

  • Sukcesy w obszarze technicznego wsparcia sprzedaży na rynku telekomunikacyjnym;
  • Znajomość rynku telekomunikacyjnego i informatycznego oraz zrozumienie specyfiki ICT;
  • Branżowe certyfikaty;
  • Zrozumienie celów biznesowych i umiejętność odnalezienia się w zespole sprzedażowym.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego zgodnie z obraną ścieżką kariery
  • Narzędzia niezbędne do pracy oraz samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ekstra dzień wolny – świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych …

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować