Specjalista/ka informatyk na Wydziale Architektury 58 wyświetleń

Opis stanowiska:

​Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie i opiekę nad sprawnym funkcjonowaniem dydaktycznych laboratoriów komputerowych.

Zakres obowiązków

  • nadzorowanie i organizacja pracy w ramach zajęć dydaktycznych programowych i poza programowych w laboratoriach komputerowych Wydziału,
  • nadzór nad poprawnością działania oprogramowania, sprzętu komputerowego i peryferyjnego w dydaktycznych laboratoriach komputerowych,
  • prowadzenie dla potrzeb dydaktyki wypożyczalni sprzętu multimedialnego, instalowanie oraz udzielanie instrukcji obsługi użytkownikom sprzętu,
  • współpraca z administratorem lokalnej sieci komputerowej,
  • pomoc techniczna pracownikom Wydziału w zakresie sprzętu komputerowego i multimedialnego oraz e-learningu,
  • współudział w  sporządzaniu specyfikacji technicznej na zakup sprzętu komputerowego, elektronicznego i multimedialnego,
  • pełnienie funkcji administratora danych osobowych na Wydziale,
  • nadzorowanie licencji dydaktycznych, odnawianie terminów.

Oferujemy

  • ​stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie (w zależności od preferencji kandydata/ki),
  • elastyczne godziny pracy w zależności od dyspozycyjności,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy oraz zgrany zespół,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.​​

Wymagania

  1. ​wykształcenie wyższe o profilu informatycznym (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)
  2. umiejętność obsługi systemów operacyjnych Windows, Linux,
  3. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  4. umiejętność pracy w zespole,
  5. samodzielność, komunikatywność,
  6. umiejętność organizacji pracy oraz gotowość do uczenia się,
  7. znajomość programów do projektowania CAD/BIM będzie dodatkowym atutem.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Nauka, Edukacja, Szkolenia
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław
Znajdź nas