SPECJALISTA – praca zdalna dla zdolnych z matematki lub fizyki 296 wyświetleń12 aplikacji

Zakres obowiązków i wymagania

  • Umiejętność objaśniania i rozwiązywania zadań z opisem. Zadania tylko na poziomie szkoły podstawowej i średniej, także rozszerzony
  • Podstawowa obsługa pakietu office
  • Adres mailowe na gmailu
  • Praca polega na wytłumaczeniu rozwiązywania zadań z jednego z dwóch przedmiotów (do wyboru)
    • Matematyka
    • Fizyka
  • Zadania będą służyć celom edukacyjnym

Oferujemy

  • Prace zdalną w dowolnych godzinach
  • Umowa o dzieło (od już do 28.02. 2022 z możliwością przedłużenia)
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do realizowanych zadań. Poniżej przybliżone wyliczenia:
    • minimum 50-99 zadań/tydz x 4 tygodnie = 600-1200 pln
    • minimum 100-169 zadań/tydz x 4 tygodnie = 1.400-2400 pln
    • minimum 170 -249 zadań/tydz x 4 tygodnie = 2.400- 4000 pln
    • powyżej 240 zadań/tydz x 4 tygodnie = 4.400  pln

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono