Specjalista w dziale wsparcia sprzedaży 64 wyświetlenia2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • rejestracja zapytań ofertowych,
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych,
  • przyjmowanie zleceń i zamówień oraz nadzór nad ich terminową realizacją,
  • analiza i raportowanie działań sprzedażowych,
  • bieżące wsparcie działu sprzedażowego.

Oferujemy

  • stabilną pracę w zespołach profesjonalistów,
  • niezbędne narzędzia i przeszkolenie,
  • możliwości awansu i rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji,
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe itp.),
  • możliwość szkoleń.

Wymagania

  • komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy,
  • zdolności analityczne i organizacyjne,
  • absolwent lub osoba studiująca niestacjonarnie (preferowane kierunki: energetyka, inżynieria środowiska),
  • chęć rozwoju w obszarze wentylacji/HVAC,
  • umiejętne posługiwanie się komputerem i pakietem Microsoft Office,
  • obsługa programu AutoCAD,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie handlu/obsługi klienta oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy: Trzebnica

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BROOKVENT Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Trzebnicy, ul Milicka 51c.
Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane dla potrzeb postępowania rekrutacyjnego na
podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe będą przechowywane przez okres postępowania rekrutacyjnego i nie dłużej niż 30 dni od dnia jego zakończenia lub do chwili wycofania zgody na przetwarzanie.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych
osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnemu podmiotowi zewnętrznemu.
Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w takim zakresie, w jakim wynika to z
obowiązujących przepisów prawnych. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.
szczegóły naszej polityki znajdują się pod linkiem

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować