Specjalisty ds. Obsługi Klienta Zagranicznego 44 wyświetlenia1 aplikacja

Drukarnia fleksograficzna Rotatech Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta Zagranicznego.

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów zagranicznych,
  • nadzorowanie zamówień złożonych przez klientów,
  • posprzedażowa obsługa klientów,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • warunek konieczny: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (co najmniej poziom C1),
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,
  • wielozadaniowość,
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

    • doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego

To oferujemy

    • pakiet benefitów (karta Multisport, ),
    • dopłatę do ubezpieczenia grupowego,
    • możliwość uzyskania premii uznaniowej,
    • umowę o pracę.

Więcej informacji

  • Miejsce pracy: Zakład produkcyjny Byków, Rolnicza 21 gmina Długołęka

  • Tylko kandydaci mogą aplikować