Starszy Specjalista ds. Zakupów Produkcyjnych 149 wyświetleń1 aplikacja

STARY GOSTKÓW

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, podróżować, uczyć się i rozwijać, nasz biznes również będzie się rozwijać. Należymy do grona Top Employers Polska nieustannie od 11 lat, a w 2020 roku po raz drugi z rzędu zajęliśmy w tym rankingu 1. miejsce.

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości… po prostu dołącz do nas. #JoinTheIdea

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Możliwość rozwoju zawodowego (liczne szkolenia)

Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa, plan emerytalny

Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Turek)

Czym będziesz się zajmować?

Procesami zakupowymi w fabryce pod kątem jakości i optymalizacji kosztów
Współpracą z dostawcami w celu wyjaśnienia wszelkich kwestii organizacyjnych
Wsparciem globalnych procesów związanych z wyborem dostawcy, kwalifikacją, oceną i procesem rozwoju
Obsługą raportów finansowych
Doskonaleniem procesów (pod względem ISO, bezpieczeństwa, projektów, zasad i procedur BHP, CoC)
Zapewnieniem terminowego przepływu materiałów oraz terminowej realizacji zamówień
Budowaniem relacji i współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
Monitorowaniem priorytetów i dotrzymywaniem terminów

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse lub pokrewne)
Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów zakupowych w obszarze zakupów produkcyjnych
Bardzo dobre umiejętności związane z zarządzaniem relacjami z dostawcami
Biegłą znajomość języka angielskiego
Bardzo dobrą znajomość systemu SAP oraz programów pakietu Office (Excel)
Dokładność i dbałość o szczegóły, wysokie zdolności organizacyjne
Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów
Proaktywność w działaniach i umiejętność analitycznego myślenia
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i budowania relacji

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Stary Gostków 42
Znajdź nas